Chapter Last Name First Badge Number Contest Team Thursday Friday Saturday
West Sound Tech Skills Center Gates Isabella 336 Action Skills 2:00 100
West Sound Tech Skills Center Riener Joe 334 Action Skills 2:15 100
Davis  HS Barrett Casey 6223 American Spirit  A 4:30 B
Davis  HS Mendoza Jonathan 6223 American Spirit  A 4:30 B
Davis  HS Pajares Jose 6223 American Spirit  A 4:30 B
Elma  HS Acuff Kilian 6579 Chapter Business Procedure  A 9:45 500
Fort Vancouver HS Alejandres-Chavez Uriel 6714 Chapter Business Procedure B 10:15 500
Fort Vancouver HS Baxter Devon 6714 Chapter Business Procedure B 10:15 500
Fort Vancouver HS Bengard Derek 6714 Chapter Business Procedure B 10:15 500
Elma  HS Billerbeck Ray 6579 Chapter Business Procedure  A 9:45 500
Elma  HS Bultman Aaron 6579 Chapter Business Procedure  A 9:45 500
Elma  HS Hartley Hannah 6579 Chapter Business Procedure  A 9:45 500
Fort Vancouver HS Kahlman Noah 6714 Chapter Business Procedure  B 10:15 500
Elma  HS Lafontaine Seth 6579 Chapter Business Procedure  A 9:45 500
Fort Vancouver HS Pridemore Marie 6714 Chapter Business Procedure  B 10:15 500
Fort Vancouver HS Shchukin Anna 6714 Chapter Business Procedure  B 10:15 500
Elma  HS Velasco Michael 6579 Chapter Business Procedure  A 9:45 500
VSAA Ball Madison 6291 Community Service A 3:40 B
Toppenish  HS Barragan Anjali 6608 Community Service E 3:20 B
Tahoma  HS Bowman Garit 6299 Community Service B 2:20 B
Yelm  HS Calvert Isabella 6188 Community Service C 4:00 B
Toppenish  HS Ceja Andrea 6545 Community Service G 3:00 B
Port Angeles  HS Deckard Glenn 6681 Community Service D 2:00 B
VSAA DuBois Greta 6291 Community Service A 3:40 B
Port Angeles  HS Fortman Mariah 6681 Community Service D 2:00 B
Tahoma  HS Hardin Emma 6299 Community Service B 2:20 B
Yelm  HS Johnson Kyle 6188 Community Service C 4:00 B
Port Angeles  HS Larsen Sawyer 6681 Community Service D 2:00 B
Yelm  HS Lingle Dennis 6188 Community Service C 4:00 B
Toppenish  HS Maltos Savannah 6554 Community Service F 2:40 B
Toppenish  HS Mares Favian 6554 Community Service F 2:40 B
Tahoma  HS Moody Gage 6299 Community Service B 2:20 B
VSAA Radtke Aubree 6291 Community Service A 3:40 B
Toppenish  HS Romero Ariah 6608 Community Service E 3:20 B
Toppenish  HS Smith Jaxon 6554 Community Service F 2:40 B
Toppenish  HS Torres Brianna 6608 Community Service E 3:20 B
Toppenish  HS Valdez Aaron 6545 Community Service G 3:00 B
Toppenish  HS Zuniga Andrea 6545 Community Service G 3:00 B
Yelm  HS Gubser Camden 251 Creed 2:30 G
VSAA Hernandez Isabel 329 Creed 2:00 G
Yelm  HS Proffit Emma 185 Creed 2:20 G
VSAA Vieira Trillian 327 Creed 2:10 G
VSAA Cornwell Anna 580 Customer Service 2:00 400
VSAA Cornwell Anna 580 Customer Service 3:15 400
Woodland  HS Erickson Jasmine 369 Customer Service 2:00 400
Woodland  HS Erickson Jasmine 369 Customer Service 3:30 400
Cascadia Technical Academy Farr Raemond 377 Customer Service 3:45 400
North Thurston  HS Gilson Savanna 686 Customer Service 2:00 400
North Thurston  HS Gilson Savanna 686 Customer Service 4:00 400
Woodland  HS Hilker Brennan 367 Customer Service 2:00 400
Woodland  HS Hilker Brennan 367 Customer Service 4:15 400
Woodland  HS Mendoza Daphne 355 Customer Service 2:00 400
Woodland  HS Mendoza Daphne 355 Customer Service 2:45 400
VSAA Miller Lucas 338 Customer Service 2:00 400
VSAA Miller Lucas 338 Customer Service 4:45 400
VSAA Peterson Aliyah 309 Customer Service 2:00 400
VSAA Peterson Aliyah 309 Customer Service 5:00 400
Cascadia Technical Academy Raemond Farr 377 Customer Service 2:00 400
Tahoma  HS Rhyner Brianna 306 Customer Service 2:00 400
Tahoma  HS Rhyner Brianna 306 Customer Service 5:15 400
Columbia River  HS Safley Devon 340 Customer Service 2:00 400
Columbia River  HS Safley Devon 340 Customer Service 5:30 400
Woodland  HS Schimmel Brooke 353 Customer Service 2:00 400
Woodland  HS Schimmel Brooke 353 Customer Service 5:45 400
Columbia River  HS Sotaridona Sean 401 Customer Service 2:00 400
Columbia River  HS Sotaridona Sean 401 Customer Service 3:00 400
VSAA Toedtli Julie 325 Customer Service 2:00 400
VSAA Toedtli Julie 325 Customer Service 4:30 400
River Ridge Abramson Bianca 262 Employment Application Process 2:00 C-1
Bellevue  HS Adler Logan 590 Employment Application Process 2:15 C-1
Davis  HS Barrett Casey 222 Employment Application Process 3:00 C-1
Davis  HS Mendoza Jonathan 223 Employment Application Process 2:45 C-1
Davis  HS Pajares Jose 433 Employment Application Process 2:30 C-1
Central Kitsap  HS Aguilar Thomas 6659 Engineering Technology Design A 9:00 600
Central Kitsap  HS Albrecht Peter 6659 Engineering Technology Design A 9:00 600
Rogers HS Azar Alia 6598 Engineering Technology Design C 9:00 600
Central Kitsap  HS Johnson Derek 6659 Engineering Technology Design C 9:20 600
Rogers HS Keller Michael 6601 Engineering Technology Design B 9:40 600
Rogers HS Kendrick Madlien 6598 Engineering Technology Design C 9:20 600
Rogers HS Radford Andrew 6598 Engineering Technology Design C 9:20 600
Rogers HS Sibulo Sophia 6601 Engineering Technology Design B 9:40 600
Rogers HS Zheng Jayrene 6601 Engineering Technology Design B 9:40 600
Aberdeen  HS Beeson Blake 6673 Entreprenuership A 5:00 B
Aberdeen  HS Leach Michaela 6673 Entreprenuership A 5:00 B
Aberdeen  HS Schubert Cole 6673 Entreprenuership A 5:00 B
Aberdeen  HS Urvina Marina 6673 Entreprenuership A 5:00 B
Aberdeen  HS Beeson Blake 639 Extemporaneous Speaking 2:10 600
Hudsons Bay HS Donnely-Horn Emily 307 Extemporaneous Speaking 2:20 600
Hudsons Bay HS Gaynor Abigail 328 Extemporaneous Speaking 2:30 600
Pierce County Skills Center Hahn Dillon 134 Extemporaneous Speaking 2:40 600
Elma  HS Hartley Hannah 549 Extemporaneous Speaking 5:50 600
Winlock HS Howsden Margaret 647 Extemporaneous Speaking 2:50 600
Central Kitsap  HS Judd Lauren 674 Extemporaneous Speaking 3:10 600
Skyview  HS Lindsay Justin 346 Extemporaneous Speaking 2:00 600
Pierce County Skills Center Rennie Garrett 167 Extemporaneous Speaking 3:20 600
VSAA Toedtli Julie 325 Extemporaneous Speaking 3:00 600
Pierce County Skills Center Anderson Hailey 6390 Health Knowledge Bowl A 7:00 300
Othello  HS Barragan Giselle 6460 Health Knowledge Bowl C 7:00 300
Othello  HS Brogan Nataliya 6460 Health Knowledge Bowl C 7:00 300
Pierce County Skills Center Davis Hope 6390 Health Knowledge Bowl A 7:00 300
Port Angeles  HS Fairchild Mackenzie 6576 Health Knowledge Bowl E 7:00 300
Sammamish HS Garcia Perez Sergio 6478 Health Knowledge Bowl D 7:00 300
Fort Vancouver HS Jarsevik Medina 6662 Health Knowledge Bowl B 7:00 300
Sammamish HS Kao Kona 6478 Health Knowledge Bowl D 7:00 300
Sammamish HS Ma Rachel 6478 Health Knowledge Bowl D 7:00 300
Othello  HS Mora Gabriela 6460 Health Knowledge Bowl C 7:00 300
Fort Vancouver HS Peterson Taylor 6662 Health Knowledge Bowl B 7:00 300
Fort Vancouver HS Ramirez Jaymie 6662 Health Knowledge Bowl B 7:00 300
Port Angeles  HS Sangale Cecily 6576 Health Knowledge Bowl E 7:00 300
Port Angeles  HS Sheldon Autumn 6576 Health Knowledge Bowl E 7:00 300
Othello  HS Silva-Guizar Evelyn 6460 Health Knowledge Bowl C 7:00 300
Port Angeles  HS Smith Caitlin 6576 Health Knowledge Bowl E 7:00 300
Pierce County Skills Center SNYDER ISABELLE 6390 Health Knowledge Bowl A 7:00 300
Fort Vancouver HS Urbina Ruby 6662 Health Knowledge Bowl B 7:00 300
Fort Vancouver HS Van Meter Emily 6662 Health Knowledge Bowl B 7:00 300
Sammamish HS Vu Liem 6478 Health Knowledge Bowl D 7:00 300
Pierce County Skills Center WALLER SYDNEY 6390 Health Knowledge Bowl A 7:00 300
Yakima Valley Skill Center Brickey Kaityln 228 Health Occ Portfolio 2:15 A
Yakima Valley Skill Center Fischer Kaylee 229 Health Occ Portfolio 2:45 A
Yakima Valley Skill Center Gallegos Paola 238 Health Occ Portfolio 3:00 A
Toppenish  HS Gonzalez Alejandra 536 Health Occ Portfolio 3:15 A
Tahoma  HS Harris Ellen 295 Health Occ Portfolio 3:30 A
Toppenish  HS Mares Favian 548 Health Occ Portfolio 3:45 A
Yakima Valley Skill Center Needham Alexia 234 Health Occ Portfolio 4:00 A
Toppenish  HS Sanchez Daisy 539 Health Occ Portfolio 2:30 A
Pierce County Skills Center Boyd Elizabeth 142 Job Interview 3:15 C-1
Yakima Valley Skill Center Brickey Kaityln 228 Job Interview 3:30 C-1
VSAA Cornwell Anna 580 Job Interview 3:45 C-1
Port Angeles  HS Deckard Glenn 679 Job Interview 4:00 C-1
VSAA DuBois Greta 304 Job Interview 2:00 C-2
Rogers HS Freeeman William 603 Job Interview 4:30 C-1
Central Kitsap  HS Grey Aydeen 748 Job Interview 4:15 C-1
Riverside HS Hanko Tanner 513 Job Interview 2:15 C-2
Winlock HS Howsden Margaret 647 Job Interview 3:00 C-1
Pierce County Skills Center Hutchin Courtney 381 Job Interview 2:45 C-2
Yelm  HS Lingle Dennis 175 Job Interview 2:30 C-2
Riverside HS Mcamee Tom 516 Job Interview 3:00 C-2
Arlington  HS Nettleton Sharon 744 Job Interview 3:15 C-2
Toppenish  HS Ochoa Jocelyn 537 Job Interview 3:30 C-2
VSAA Peterson Aliyah 309 Job Interview 3:45 C-2
Yakima Valley Skill Center Riddall Gideon 159 Job Interview 4:00 C-2
Pierce County Skills Center ROJAS NATHANIEL 171 Job Interview 4:15 C-2
Toppenish  HS Sanchez Daisy 539 Job Interview 4:30 C-2
Port Angeles  HS Schmitt Evian 575 Job Interview 4:45 C-2
VSAA Schole Alexis 321 Job Interview 5:00 C-2
Port Angeles  HS Sheldon Autumn 573 Job Interview 4:45 C-1
Auburn Riverside  HS Tong Colby 463 Job Interview 5:00 C-1
Toppenish  HS Valdez Aaron 545 Job Interview 5:15 C-1
Riverside HS Webb Cody 515 Job Interview 5:15 C-2
West Sound Tech Skills Center Zeh Trey 345 Job Interview 5:30 C-1
Port Angeles  HS Abenojar Mathew 726 Job Skill Demonstration A 2:30 100
Port Angeles  HS Aranda Bayley 577 Job Skill Demonstration A 2:45 200
Oak Harbor  HS Colby Jaxmin 164 Job Skill Demonstration A 3:00 200
Port Angeles  HS Deckard Glenn 679 Job Skill Demonstration A 3:15 200
Sammamish HS Garcia Perez Sergio 478 Job Skill Demonstration A 3:30 200
Pierce County Skills Center Jones Tatyana 152 Job Skill Demonstration A 3:45 200
Oak Harbor  HS Martinez Jose 202 Job Skill Demonstration A 4:00 200
North Thurston  HS McLaughlin Grace 688 Job Skill Demonstration A 4:15 200
Sammamish HS Mercado Flores Felix 476 Job Skill Demonstration A 4:30 200
Fort Vancouver HS Ngim Damon 704 Job Skill Demonstration A 4:45 100
Toppenish  HS Ochoa Jocelyn 537 Job Skill Demonstration A 2:00 200
Port Angeles  HS Sangale Cecily 571 Job Skill Demonstration A 2:15 200
Port Angeles  HS Schmitt Evian 575 Job Skill Demonstration A 2:30 200
Port Angeles  HS Sheldon Autumn 573 Job Skill Demonstration A 2:45 100
Port Angeles  HS Smith Caitlin 572 Job Skill Demonstration A 3:00 100
Cascadia Technical Academy Thornburg ALec 320 Job Skill Demonstration A 3:15 100
Toppenish  HS Valdez Aaron 545 Job Skill Demonstration A 3:30 100
Port Angeles  HS VanVorst Dawson 682 Job Skill Demonstration A 3:45 100
North Thurston  HS Vollendorff Masie 675 Job Skill Demonstration A 4:00 100
Bellevue  HS Walker Luke 729 Job Skill Demonstration A 4:15 100
Port Angeles  HS Weaver Daniel 678 Job Skill Demonstration A 4:30 100
Cascadia Technical Academy Wright Jessica 406 Job Skill Demonstration A 4:45 200
River Ridge Abramson Bianca 262 Job Skill Demonstration Open 3:30 300
North Thurston  HS Anderson Nicole 693 Job Skill Demonstration Open 2:00 300
Arlington  HS Brooks Colton 747 Job Skill Demonstration Open 2:45 300
Toppenish  HS Cabrera Yesenia 540 Job Skill Demonstration Open 5:15 300
River Ridge Grant Mason 518 Job Skill Demonstration Open 3:15 300
Pierce County Skills Center Hernandez-Rodriguez Rebecca 428 Job Skill Demonstration Open 3:00 300
Riverside HS Jarman Creighton 517 Job Skill Demonstration Open 3:45 300
Fort Vancouver HS Jasarevic Medina 632 Job Skill Demonstration Open 4:00 300
Fort Vancouver HS Luis-Contreras Diana 706 Job Skill Demonstration Open 4:15 300
Woodland  HS Mendoza Daphne 355 Job Skill Demonstration Open 2:15 300
Fort Vancouver HS Peterson Taylor 631 Job Skill Demonstration Open 4:30 300
Toppenish  HS Smith Jaxon 554 Job Skill Demonstration Open 2:30 300
Pierce County Skills Center WATERS KASUAL 388 Job Skill Demonstration Open 4:45 300
Riverside HS Zoyer Brock 514 Job Skill Demonstration Open 5:00 300
Sammamish HS Bae Janina 481 Medical Math 2:30 C
Sammamish HS Kao Kona 477 Medical Math 2:30 C
Sammamish HS Mercado Flores Felix 476 Medical Math 2:30 C
Toledo  HS Miller Shareace 542 Medical Math 2:30 C
Pierce County Skills Center Robinson Brice 386 Medical Math 2:30 C
Sammamish HS Vu Liem 462 Medical Math 2:30 C
Pierce County Skills Center Boyd Elizabeth 142 Medical Terminology 2:30 C
Oak Harbor  HS Colby Jazmin 164 Medical Terminology 2:30 C
Pierce County Skills Center Davis Hope 150 Medical Terminology 2:30 C
Sammamish HS Lifia Camila 480 Medical Terminology 2:30 C
VSAA Pritchett Jessica 311 Medical Terminology 2:30 C
Fort Vancouver HS Ramirez Jaymie 703 Medical Terminology 2:30 C
Pierce County Skills Center ROBINSON BRICE 386 Medical Terminology 2:30 C
Pierce County Skills Center Smith Jayden 385 Medical Terminology 2:30 C
Woodland  HS Strickland Jessie 357 Medical Terminology 2:30 C
Woodland  HS Trice Rayleah 365 Medical Terminology 2:30 C
Fort Vancouver HS Urbina Ruby 710 Medical Terminology 2:30 C
Woodland  HS Valenzuela Lidia 396 Medical Terminology 2:30 C
Sammamish HS Vu Liem 462 Medical Terminology 2:30 C
Pierce County Skills Center Waters Kasual 388 Medical Terminology 2:30 C
Centralia High School Berg Melissa 6211 Occupational Health & Safety 4:30 A
VSAA Allen James 6427 Opening and Closing Ceremonies A 9:00 500
VSAA Allmain Ethan 6427 Opening and Closing Ceremonies A 9:00 500
VSAA Haddad Cas 6427 Opening and Closing Ceremonies A 9:00 500
VSAA Schole Alexis 6427 Opening and Closing Ceremonies A 9:00 500
VSAA Tufts Halima 6427 Opening and Closing Ceremonies A 9:00 500
VSAA Winkley Eleanor 6427 Opening and Closing Ceremonies A 9:00 500
VSAA Winkley Genevieve 6427 Opening and Closing Ceremonies A 9:00 500
VSAA Cook Kastine 302 Pin Design 2:45 G
VSAA DuBois Greta 304 Pin Design 4:15 G
VSAA Fouts-Carrico Marley 271 Pin Design 3:20 G
VSAA Haddad Cas 280 Pin Design 4:45 G
VSAA Josephson Ellie 343 Pin Design 3:30 G
Woodland  HS Mendoza Daphne 355 Pin Design 4:00 G
Sammamish HS Rudasics Anthony 594 Pin Design 3:45 G
Cascadia Technical Academy Seiger Trinity 303 Pin Design 3:15 G
VSAA Vieira Trillian 327 Pin Design 4:30 G
River Ridge Abramson Bianca 262 Prepared Speech 5:10 600
VSAA Cook Kastine 302 Prepared Speech 4:30 600
Cascadia Technical Academy Doty Nikolas 279 Prepared Speech 3:40 600
Winlock HS Ettner Secret 640 Prepared Speech 3:50 600
Bellevue  HS Hanson Anja 604 Prepared Speech 4:10 600
VSAA Kerbs Ellie 348 Prepared Speech 4:20 600
Winlock HS Molina Giselle 645 Prepared Speech 3:30 600
VSAA Peterson Aliyah 309 Prepared Speech 4:40 600
Winlock HS Sanchez Emma 643 Prepared Speech 4:50 600
Winlock HS Score Courtney 642 Prepared Speech 4:00 600
Woodland  HS Thorpe Skyla 358 Prepared Speech 5:20 600
Cascadia Technical Academy Tomas Nate 437 Prepared Speech 5:30 600
Woodland  HS Valenzuela Nansi 370 Prepared Speech 5:00 600
Walla Walla  HS Druffel Luke 529 Principles of Engineering 10:00 600
Walla Walla  HS Horton Sabryna 527 Principles of Engineering 10:20 600
Walla Walla  HS McDevitt Claire 528 Principles of Engineering 10:40 600
VSAA Hernandez Isabel 6329 Promotional Bulletin Board A 4:45 F
VSAA Toedtli Julie 6329 Promotional Bulletin Board A 4:45 F
VSAA Vieira Trillian 6329 Promotional Bulletin Board A 4:45 F
Auburn Riverside  HS Abenojar Mathew 6726 Quiz Bowl  N 7:00 400
Auburn Riverside  HS Aguirre Marco 6726 Quiz Bowl  N 7:00 400
Fort Vancouver HS Alejandres-Chavez Uriel 6715 Quiz Bowl  I 7:00 400
VSAA Andrade Bernard 6580 Quiz Bowl  B 7:00 400
Woodland  HS Avelar Camila 6384 Quiz Bowl  A 7:00 400
VSAA Bacon Eric 6283 Quiz Bowl  C 7:00 400
Columbia River  HS Blackwell Sara 6292 Quiz Bowl  E 7:00 400
Arlington  HS Brooks Colton 6746 Quiz Bowl  O 7:00 400
Pierce County Skills Center Chen Jackie 6167 Quiz Bowl  G 7:00 400
Winlock HS Chiechlowski Garrett 6640 Quiz Bowl  K 7:00 400
Central Kitsap  HS Ching Jamielyn 6674 Quiz Bowl  M 7:00 400
Arlington  HS Clark Cody 6746 Quiz Bowl  O 7:00 400
Woodland  HS Cochran Zoie 6368 Quiz Bowl  X 7:00 400
VSAA Conway Daniel 6580 Quiz Bowl  B 7:00 400
VSAA Cornwell Anna 6580 Quiz Bowl  B 7:00 400
Fort Vancouver HS Doan Henry 6715 Quiz Bowl  I 7:00 400
Columbia River  HS Duke Brody 6292 Quiz Bowl  E 7:00 400
VSAA Duncan Eli 6283 Quiz Bowl  C 7:00 400
Winlock HS Eitel Madison 6640 Quiz Bowl  K 7:00 400
Pierce County Skills Center Emeche Emeka 6167 Quiz Bowl  G 7:00 400
Woodland  HS Erickson Jasmine 6384 Quiz Bowl  A 7:00 400
Winlock HS Ettner Secret 6640 Quiz Bowl  K 7:00 400
Port Angeles  HS Fortman Mariah 6683 Quiz Bowl  F 7:00 400
VSAA Fouts-Carrico Marley 6271 Quiz Bowl  D 7:00 400
Aberdeen  HS Grenier Bryson 6673 Quiz Bowl  L 7:00 400
Pierce County Skills Center Hahn Dillon 6167 Quiz Bowl  G 7:00 400
Woodland  HS Hernandez Karla 6384 Quiz Bowl  A 7:00 400
Pierce County Skills Center Hernandez-Rodriguez Rebecca 6373 Quiz Bowl  Z 7:00 400
Woodland  HS Hilker Brennan 6384 Quiz Bowl  A 7:00 400
Winlock HS Howsden Margaret 6649 Quiz Bowl  J 7:00 400
Woodland  HS Huesties Kennedy 6368 Quiz Bowl  X 7:00 400
Pierce County Skills Center Hutchin Courtney 6373 Quiz Bowl  Z 7:00 400
VSAA Isreb Taim 6271 Quiz Bowl  D 7:00 400
VSAA Josephson Ellie 6271 Quiz Bowl  D 7:00 400
Central Kitsap  HS Judd Lauren 6674 Quiz Bowl  M 7:00 400
VSAA Kerbs Ellie 6580 Quiz Bowl  B 7:00 400
Central Kitsap  HS Largey Carter 6674 Quiz Bowl  M 7:00 400
Port Angeles  HS Larsen Sawyer 6683 Quiz Bowl  F 7:00 400
Central Kitsap  HS Le Khoi-Viet 6670 Quiz Bowl  H 7:00 400
Aberdeen  HS Leach Michaela 6673 Quiz Bowl  L 7:00 400
Pierce County Skills Center Leon Levi 6373 Quiz Bowl  Z 7:00 400
Winlock HS Low Darby 6640 Quiz Bowl  K 7:00 400
Auburn Riverside  HS Mann Gobindroop 6726 Quiz Bowl  N 7:00 400
VSAA McLaughlin Kyle 6580 Quiz Bowl  B 7:00 400
VSAA Miller Lukas 6580 Quiz Bowl  B 7:00 400
Aberdeen  HS Miller Zach 6673 Quiz Bowl  L 7:00 400
Arlington  HS Miller Chase 6746 Quiz Bowl  O 7:00 400
Winlock HS Molina Giselle 6649 Quiz Bowl  J 7:00 400
Arlington  HS Nettleton Sharon 6746 Quiz Bowl  O 7:00 400
Woodland  HS Nosler Jade 6368 Quiz Bowl  X 7:00 400
Central Kitsap  HS Osgood Scott 6670 Quiz Bowl  H 7:00 400
Central Kitsap  HS Owens Michael 6674 Quiz Bowl  M 7:00 400
Winlock HS Pirtle Sable 6649 Quiz Bowl  J 7:00 400
VSAA Pritchett Jessica 6283 Quiz Bowl  C 7:00 400
VSAA Radtke Aubree 6271 Quiz Bowl  D 7:00 400
Woodland  HS Ramirez Magali 6368 Quiz Bowl  X 7:00 400
Pierce County Skills Center Rennie Garrett 6167 Quiz Bowl  G 7:00 400
Woodland  HS Riley Leah 6368 Quiz Bowl  X 7:00 400
Pierce County Skills Center ROJAS NATHANIEL 6167 Quiz Bowl  G 7:00 400
Fort Vancouver HS Russell Kelsie 6715 Quiz Bowl  I 7:00 400
Columbia River  HS Safley Devon 6292 Quiz Bowl  E 7:00 400
Winlock HS Sanchez Emma 6649 Quiz Bowl  J 7:00 400
Fort Vancouver HS Schaffer Rian 6715 Quiz Bowl  I 7:00 400
Auburn Riverside  HS Schene Caleb 6726 Quiz Bowl  N 7:00 400
VSAA Schole Alexis 6283 Quiz Bowl  C 7:00 400
Winlock HS Score Courtney 6649 Quiz Bowl  J 7:00 400
Columbia River  HS Sipes Kaitlin 6292 Quiz Bowl  E 7:00 400
Pierce County Skills Center SMITH CONNER 6373 Quiz Bowl  Z 7:00 400
Columbia River  HS Sotaridona Sean 6292 Quiz Bowl  E 7:00 400
Arlington  HS Spurling Connor 6746 Quiz Bowl  O 7:00 400
Fort Vancouver HS Stegall Janoah 6715 Quiz Bowl  I 7:00 400
Central Kitsap  HS Sytsma Mathias 6670 Quiz Bowl  H 7:00 400
Central Kitsap  HS Sytsma Zach 6670 Quiz Bowl  H 7:00 400
Auburn Riverside  HS Tong Colby 6726 Quiz Bowl  N 7:00 400
Woodland  HS Trice Rayleah 6384 Quiz Bowl  A 7:00 400
Pierce County Skills Center TRUE JUSTIN 6373 Quiz Bowl  Z 7:00 400
Port Angeles  HS Trujillo Marcus 6683 Quiz Bowl  F 7:00 400
VSAA Tufts Halima 6283 Quiz Bowl  C 7:00 400
Aberdeen  HS Urvina Marina 6673 Quiz Bowl  L 7:00 400
Port Angeles  HS Van Vorst Dawson 6683 Quiz Bowl  F 7:00 400
Winlock HS Vazquez Ismael 6640 Quiz Bowl  K 7:00 400
Aberdeen  HS Volkert Zachary 6673 Quiz Bowl  L 7:00 400
Port Angeles  HS Weaver Daniel 6683 Quiz Bowl  F 7:00 400
VSAA Winkley Genevieve 6271 Quiz Bowl  D 7:00 400
Central Kitsap  HS Woehrman Madeline 6674 Quiz Bowl  M 7:00 400
Central Kitsap  HS Wyllie Judah 6670 Quiz Bowl  H 7:00 400
Central Kitsap  HS Albrecht Peter 659 Related Technical Math 2:30 F
Elma  HS Billerbeck Ray 553 Related Technical Math 2:30 F
Elma  HS Bultman Aaron 550 Related Technical Math 2:30 F
Evergreen  HS Dvorak Anna 626 Related Technical Math 2:30 F
Elma  HS Hartley Hannah 549 Related Technical Math 2:30 F
Elma  HS Hernandez Abraham 551 Related Technical Math 2:30 F
VSAA Isreb Taim 342 Related Technical Math 2:30 F
Elma  HS Lafontaine Seth 547 Related Technical Math 2:30 F
Evergreen  HS Lukowski Braiden 624 Related Technical Math 2:30 F
Auburn Riverside  HS Mann Gobindroop 503 Related Technical Math 2:30 F
Evergreen  HS Mattole Tristan 627 Related Technical Math 2:30 F
VSAA Miller Lukas 338 Related Technical Math 2:30 F
Arlington  HS Miller Chase 759 Related Technical Math 2:30 F
Cascadia Technical Academy Nesland Micah 305 Related Technical Math 2:30 F
Evergreen  HS Ortega Dominic 625 Related Technical Math 2:30 F
Central Kitsap  HS Owens Michael 655 Related Technical Math 2:30 F
Arlington  HS Spurling Connor 743 Related Technical Math 2:30 F
Elma  HS Velasco Michael 556 Related Technical Math 2:30 F
Skyview  HS Wistrand Hannah 347 Related Technical Math 2:30 F
Central Kitsap  HS Wyllie Judah 758 Related Technical Math 2:30 F
VSAA Allmain Ethan 417 T- Shirt Design 2:00 F
Fort Vancouver HS Bengard Derek 713 T- Shirt Design 2:15 F
VSAA Bradshaw Sophie 293 T- Shirt Design 2:30 F
VSAA Duncan Eli 267 T- Shirt Design 2:45 F
Fort Vancouver HS Flatin Tim 712 T- Shirt Design 3:00 F
Woodland  HS Holmes Jade 359 T- Shirt Design 3:15 F
Fort Vancouver HS Kahlman Noah 711 T- Shirt Design 3:30 F
Fort Vancouver HS Kriner Hailey 698 T- Shirt Design 3:45 F
Yakima Valley Skill Center Martinez Nayelli 273 T- Shirt Design 4:00 F
Sammamish HS Rudasics Anthony 594 T- Shirt Design 4:15 F
Time Room Time Room Time Room